Sunucu çeşitleri

Bu sayfada sunucu çeşitleri ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Yazıların tümünü sitemize link vererek veya kaynak göstererek kullanabilirsiniz, kendi sitenize ekleyebilirsiniz. Unutmayın ki bu tür yazılar emek verilerek hazırlanmakta ve insanların para almadan tamamen gönüllülük esasına bağlı olarak ayırdıkları zamandan feda ederek hazırlanmakta. Eğer siz yazılarda çalıntı yaparsanız bu insanlar bir daha üretmeye devam etmezler ve bir süre sonra çalacak bir şey bulamayabilirsiniz. İnternetin gittikçe çöplüğe dönüşmemesi için sunucular ile ilgili konulara destek olmalıyız.  • Sunucular kaça ayrılır
  • Sunucu çeşitleri nelerdir
  • Server nasıl kurulur
  • Server nasıl tanımlanır
  • Sunucular neden önemlidir
  • Server kiralamak için neler yapılır
Bu maddeler sitemizin odaklandığı konu başlıklarıdır. Bu konuları zamanla sitemizde paylaşacağız. Eğer göndermek istediğiniz makale yazı veya görsel dosyalar olursa iletişim bölümünden form doldurarak veya mail atarak bizimle paylaşabilir sitemizde yer almasını sağlayabilirsiniz. Server Nedir sitesi bağımsız bir sitedir ve kişisel blog şeklinde güncellenmektedir. Yazılan yazılar kişisel tecrübelerden yola çıkılarak tamamen bilgi verme amacıyla oluşturulmuştur.

Kişisel tecrübeler zaman zaman hatalara neden olabilir ancak bunlar sizi yıldırmasın. Amacımız bilgileri paylaşmak ve sizin de tecrübe kazanmanızı sağlamaktır. Sunucular hakkında öğrenecek şeylerin sınırı yok ne de olsa.

Herkese faydalı olması dileğiyle...
Blogger tarafından desteklenmektedir.